Yeni Reduced price! Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz Daha büyük görüntüle

Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz

62.66TL

-50 %

125.33TL

Yeni ürün

Paket Ağırlık 0.08kg (0.18lb.)
Ünite Tipi (10 adet/lot)lot
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Cinsiyet Unisex
Miktar 10 Kapsül
EGF Faktör Nem Beyazlatma Hücre Üretimi
Kullanın Yüz
Marka Adı SNaZ
Özellik Akne Tedavisi
Salyangoz Özü Özü Ekim Yara Güçlü Onarım
NET WT 3 g
Model Numarası SEC015
Madde salyangoz EGF Faktör ayıklamak
Öğe Türü Krem

Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz

Ne Salyangoz Serum nedir ?

Ancak senin yüzünü ne kadar az leke, sağlıklı görünüyor sağlıklı bir cilde sahip olmak yara ücretsiz cilt sahip ilgili değil. Yara izi kaldırma herhangi bir cilt bakımı rutin çok önemli bir parçasıdır bu yüzden.

Cilt bakım pazarı yara kremleri farklı türleri ile rahatsız, ama eğer içeren salyangoz serum veya helix aspersa muller özü bu ürünler için güvenli ve etkili bir tedavi arıyoruz. Bu bileşen, skar dokusu ortadan kaldırmak ve doğal cilt onarım teşvik edebilir. Ayrıca, çok nazik ve yatıştırıcı cilt tahriş yardımcı olabilir.

Salyangoz serum iyileşme sürecini başlatmak gibi cilt tahrişi azaltmak için eşsiz bir yeteneği vardır. Hala salyangoz serum ile tedavi ediliyor diğer cilt hastalıkları kızamık, rosacea, küçük çiçeği ve sivilce var.

Salyangoz serum Ortak Bahçe salyangoz, helix aspersa elde edilir. Akışkanlığı ve salyangoz serum büzücü gücü nedeniyle, gezegenin en güçlü cilt bakım ajanlardan biri olduğu düşünülmektedir. Ayrıca, biyolojik bileşiminde istenmeyen yan etkileri korkusu olmadan kullanılabilir kendi cildimizin bu çok benzer.

bu serum ayrıca yeni hücre büyümesini artırmak ve hasarlı cilt hücrelerini sistematik bir onarım düzenlemek yardımcı olabilir. Ayrıca anormal doku geçiyoruz ve sağlıklı deri hücreleri ile değiştirmek yardımcı olabilir bakır peptidler içerir. Yaralar için mükemmel bir tedavi sağlıklı cilt onarım gibi yapmak için bu bileşeni ideal kılan bu özelliklerin hepsi var.

Ne EGF mi?

= Epidermal Büyüme Faktörü EGF

Cilt Bakımı (EGF) Epidermal Büyüme Faktörü (Anti-Aging

Fonksiyon :

*Anti-aging

*Anti-gençleştirici cilt tarafından uyarıcı hücre çoğalması ile kırışıklık

*Gözenekleri minimize

Cilt dokusunu ve durumu geliştirerek yaralar ve speckles ortadan kaldırmak *

Doğal EGF tamamen aynı (mikrobiyal rekombinant), “GÜZELLİK bir FAKTÖR” olarak bilinen genetik mühendislik teknolojisi ile elde edilen, artırır ve düzenler kök hücre çoğalması. Rekombinant teknoloji nedeniyle insan kök hücreleri kullanan diğer ürünlerin aksine tamamen güvenlidir.

EGF hücre büyümesi, çoğalması, farklılaşma ve hayatta kalma düzenlenmesinde önemli rol oynayan bir büyüme faktörüdür. DNA, RNA, hidroksiprolin gibi hiyalüronik asit sentezini uyarır, çeşitli epidermal doku, deri, gastrointestinal sistem ve kornea epidermis olarak hücre çoğalması ve farklılaşması hızlandırır.

1986 yılında Fizyoloji ve Tıp alanında EGF kazandı Stanley Cohen ve Rita Levi keşfi Motalcini bir Nobel Ödülü.

EGF sonuçta DNA sentezi ve hücre çoğalması için öncü hücre yüzeyinde (KANSER) epidermal büyüme faktörü reseptörlerine yüksek afinite ile bağlanarak çalışır.

EGF biyolojik aktivite çeşitli yüksek verimli hücre bölünmesi bir faktördür. Yaşlanma cilt, gecikme onarabilir, speckles solmaya, kırışıklıklar ve cilt nemlendirin engeller. Eski deri nasıl vücutta EGF içeriğini belirler.

Genç insanlar, vücut epidermal hücre büyümesini teşvik etmek için yeterli EGF üretebilir, ama biz yaş olarak, üretim yavaş yavaş azalır EGF ve epidermal hücrelerin yenilenmesini belirgin bir şekilde yavaşlar. EGF eksikliği gecikmiş yara iyileşmesi, kırışıklık, çil ve yaş pigment, zor yara iyileşmesi, cilt yaşlanmasına ve oluşumuna neden olur.

Bu koşullar altında, EGF istemi takviyesi son derece önemli hale gelir. Doğal olsa da, EGF olağanüstü pahalı ve nadiren gelemez. rh-EGF ancak, genetik mühendislik teknolojisi ile elde edilen rekombinant insan epidermal büyüme faktörü. İnsan vücudunda EGF böylece vücut buna çok ihtiyacı olduğunda önemli bir takviyesi olarak kullanılabilir aynıdır.

Gözenekleri en aza indirmek ve kırışıklıkları azaltmak geleneksel yöntem enjekte edilmiştir . Bu kendi içinde, kırışıklıkları azaltmak için gereken süre verilen ciddi yan etkilere neden olduğu tespit edilmiştir. sinirleri felç edebilir, ve tekrarlanan enjeksiyonlar kas sertliği ve bilinç kaybına neden olur. Ayrıca yönetmek için son derece pahalıdır. rh-EGF, ancak ucuz ve şimdi Enjeksiyonları yan etkiler olmadan kırışıklıkları ortadan kaldırmak için ilk seçenek haline gelmiştir.

Rh-EGF hem erkekler hem de kadınlar için geçerli, her yaşa ve özellikle Gözleri ve yüz bakımı için bireyler için uygundur.

Özetle EGF “Güzellik Faktörü” yaygın olarak cilt bakım ürünlerinde aşağıdaki sonuçlar ile kullanılır:

Cildi gençleştirir: EGF cilt kök hücreleri, besin, hızlı hücre metabolizması emme, cilt hücre bölünmesi ve büyümeyi hızlandırmak ve hiyalüronik asit ve glikoprotein sentezini teşvik yardımcı olabilir.

Hücre yenilenmesini ve doku onarımını hızlandırır: EGF cilt ve mukoza yara yüzeyinin iyileşmesine katkıda bulunmak, skar kontraktür ve deri hücrelerin anormal çoğalması azaltabilir.

Etiketler: deri sütü nemlendirici, nemlendirici sedef, nemlendirici isimleri, Ucuz deri sütü nemlendirici, Yüksek Kaliteli nemlendirici sedef, Çin nemlendirici isimleri Tedarikçileri.

Bir değerlendirme yazın

Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz

Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz

Saf Salyangoz Serum + EGF Özü Kapsül Krem Tamiri Ekim Yara Çil Aydınlatmak Beyazlatma Uzun süre Nem Cilt Bakımı Yüz Ne Salyangoz Serum nedir ? Ancak senin yüzünü ne kadar az leke, sağlıklı görünüyor sağlıklı bir cilde sahip olmak yara ücretsiz cilt sahip ilgili

İlgili ürünler