Yeni Reduced price! Altın ve gümüş macun boya ile Çin klasik resim toz yapıştırıcı toz altın gümüş içeren 30 ml Japon üretim Daha büyük görüntüle

Altın ve gümüş macun boya ile Çin klasik resim toz yapıştırıcı toz altın gümüş içeren 30 ml Japon üretim

62.19TL

-4 %

65.44TL

Yeni ürün

Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Model Numarası GL-110704
Orta Resim Tuval, Cam, Kağıt
Öznitelikleri Su Renk Boya
renk Gümüş 1 adet Altın 1 adet
Yaş uyum 4 yaş ve üzeri
Renk sayısı Tek Şişe
Renk Sınıflandırması Altın Gümüş
Yazın Guaş Boya

Kökeni: Japonya

Marka: Peniel'da Parti Pass

Özellikler: 30 ml / şişe

Japonya özellikleri: kökeni, yüksek kaliteli reklam malzemesi, POP propagandası yapmak için, ama aynı zamanda resim ve hat kullanımı için uygun Yan emin olmak için.

Doğrudan "alimin dört mücevherleri" temel yazma kalitesi su eklemeden kullanım: altın ve gümüş tozu

İpuçları: resim Birçok pazarda aynı ürün genellikle altın süre kullanmak gerekir, ama piyasada çoğunlukla toz altın toz satılır, tutkal ekleyin, sadece kullanabilirsiniz. Ve tutkal ekleme derecesi master kolay değil. Bu nedenle, bazı insanlar altın iyidir, tutkal ah eklemek zor nefes! Resim plastik toz, cam şişe, her şişe 30 ml Japon üretimini gösteriyor. Plastik toz renk altın, saf doku içeren altın, orta tutkal ekleyin, yazı ve resim uygundur. Hamur içeriği, yazılı Konsantrasyonu daha büyük hissediyorum, doğrudan su ekleyin. Şişe kapağı boya ile aynı renkte olan etiketi alt kısmında ipucu bir numarası vardır, ve renk adını belirtir.

Etiketler: hoş, Bellevalleychurch.org, online alışveriş, Otomotiv, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar Ve Elektronik, moda, Güzellik Ve Sağlık, Ev Ve Bahçe, Oyuncaklar Ve Spor, Düğünler & Olaylar.

Bir değerlendirme yazın

Altın ve gümüş macun boya ile Çin klasik resim toz yapıştırıcı toz altın gümüş içeren 30 ml Japon üretim

Altın ve gümüş macun boya ile Çin klasik resim toz yapıştırıcı toz altın gümüş içeren 30 ml Japon üretim

Kökeni: Japonya Marka: Peniel'da Parti Pass Özellikler: 30 ml / şişe Japonya özellikleri: kökeni, yüksek kaliteli reklam malzemesi, POP propagandası yapmak için, ama aynı zamanda resim ve hat kullanımı için uygun Yan emin olmak için. Doğrudan alimin dört

İlgili ürünler