Yeni Reduced price! Fotoğraf ve video için 2 QASM Picatinny Yelek Molle Montaj 20 mm Rail Mount SJCAM Aksiyon Kamerası Hero Daha büyük görüntüle

Fotoğraf ve video için 2 QASM Picatinny Yelek Molle Montaj 20 mm Rail Mount SJCAM Aksiyon Kamerası Hero

78.93TL

Yeni ürün

Paket Boyutu 15cm x 15cm x 20cm (5.91in x 5.91in x 7.87in)
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Evet
molle takım 1" inç
Malzeme alüminyum / plastik
Kullanın Video Kamera
Marka Adı YOTEBO
(Mm)Max Extened Uzunluk 00
Ağırlık (g) 50
(Mm)katlanmış Uzunluğu 00
el feneri ve fotoğraf ve video eylem kamera için
renk Siyah
Model Numarası molle mount
Yazın 20 mm rail mount molle

-RAMPA (Hızlı Ekle Yüzey Montaj - Ray Aksesuar Montaj Platformu) 2 Nexus Picatinny QASM Yüksek veya Kontur senin Molle montaj için mükemmel Strikemark aksesuar.

Picatinny QASM-RAMPA monte etmek için, tutun ve/veya M1913 Picatinny montaj aksesuarları her/organize tasarlanmıştır. 1” dikili dokuma içeren herhangi bir yerde sınırsız montaj seçenekleri için kit bu ultra-modüler olanağını sağlamaktadır. Yeni Picatinny QASM-olay kamera, el feneri montaj, dizi çantanızı düzenlemek, ya da optik ve diğer aksesuarları saklamak olup olmadığını, çeşitli senaryolar içinde kullanılabilir RAMPA.

Picatinny QASM-RAMPA ağır aksesuarlar desteklemek için büyük taban yüzey alanı vardır ve silah ve kask rayların dışına montaj seçenekleri genişletmek için tasarlanmıştır. Silahını dök-monte fener şimdi her yerde kullanılabilir. Picatinny QASM kullanan sistemler dönüştürmek-RAMPA ve seçenekleri iskelet sonsuzdur.

Yüksek 20 mm demiryolu rayları monte 20 mm Ağırlık: pil montaj için tasarım.

Siyah renk gelir.

Etiketler: Fotoğraf Ve Video İçin, Fotoğraf ve video için Mount, Aksiyon Kamera İçin Mount, Görüntüler için ucuz, Yüksek Kaliteli bağlama, Çin mount eylem kamera Tedarikçileri.

Bir değerlendirme yazın

Fotoğraf ve video için 2 QASM Picatinny Yelek Molle Montaj 20 mm Rail Mount SJCAM Aksiyon Kamerası Hero

Fotoğraf ve video için 2 QASM Picatinny Yelek Molle Montaj 20 mm Rail Mount SJCAM Aksiyon Kamerası Hero

-RAMPA (Hızlı Ekle Yüzey Montaj - Ray Aksesuar Montaj Platformu) 2 Nexus Picatinny QASM Yüksek veya Kontur senin Molle montaj için mükemmel Strikemark aksesuar. Picatinny QASM-RAMPA monte etmek için, tutun ve/veya M1913 Picatinny montaj aksesuarları her/organize tasarlanmıştır. 1”

İlgili ürünler