Yeni Reduced price! 5D diy elmas Boya Çapraz Dikiş kitleri Elmas Nakış hala Çiçek mum taş resim Mozaik ev dekor yaşam Daha büyük görüntüle

5D diy elmas Boya Çapraz Dikiş kitleri Elmas Nakış hala Çiçek mum taş resim Mozaik ev dekor yaşam

36.17TL

-23 %

47.59TL

Yeni ürün

Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Paket Boyutu 50cm x 8cm x 8cm (19.69in x 3.15in x 3.15in)
Ünite Tipi parça
Stil Avrupa
Renk sayısı 30-45
Marka Adı KAMY Yİ
Tuval Paketleme Yöntemi Sıvadı
Yapıştırma Alanı Tam
Boyutu Square Drill 20x25cm, Square Drill 25x30cm, Square Drill 30x40cm, Square Drill 40x50cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 20x25cm, Round Drill 25x30cm, Round Drill 30x40cm, Round Drill 40x50cm, Round Drill 60x80cm
Çerçeve No
Dış Ambalaj Renkli Kutu
Form Tek
Kullanın Resimler
Elmas Şekli Kare
Desen Türü Çiçek
Malzeme Reçine

Renk Kutusu / Çantası Boyutu: diğer boyutları istiyorsanız,lütfen bize ulaşın,değişikliği yapabiliriz Tam matkap elmas Ambalaj marka adı : KAMY Yİ Porduct adı: Yeni nesil DİY elmas boya Elmas türü:

1:Nedeniyle ölçüm sınırı, gerçek boyutu kesinlikle 2cm daha az bazı küçük hatalar olacak.

2:mağazamızdaki Tüm boyutu genellikle Resim Boyutu anlamına gelir .

HD tuval üzerine baz

Öğeleri malı aldıktan sonra lütfen dikkatli bir şekilde kontrol edin,eğer sorun varsa matkap,tuval,tepsi,nokta elmas matkap kalem,yapıştırıcı,A4 kağıdı,kutu/paket kağıdı İpuçları : lütfen bize sözleşme vardır:

1:paketi Açın,bütün parçaları tam olup olmadığını kitleri kontrol edin. 2:3 (sembol) bir karakter Seçin,4:elmas almaya kalemini kullanarak ilgili elmasları bulmak reçine elmas renk ve karşılık gelen renk kodu Kontrol edin:5 ilgili pozisyon üstüne koy:bittikten Sonra, hafifçe elinizle sıkıca bağlı kalmalarını elmas basın. F ödeme yaparken ilk ad,ikinci ad ve soyadı dahil olmak üzere tam adınızı Lütfen UNUTMAYIN.

Daire No,Sokak,Şehir, Bölge ve Ülke dahil olmak üzere,doğru adres doldurunuz Aksi parsel muhtemelen döndü!

Kesin olun,ölçüm-2cm dalgalanma (artı ve minus1) boyutu sapma neden olabilir,renk sapmaları izler,hava,aydınlatma ve diğer faktörlere bağlıdır,Resimleri farklı monitörler farklı renk olacak ama bu resim görünümünü,Lütfen anlayın etkilemez.

Sevgili alıcı, ürün ve hizmetlerimizden memnun değilseniz, negatif geri besleme terk etmeden önce lütfen bizimle irtibata geçiniz elimizden geleni sorunları çözmek için deneyin ve memnun yapacak. Bu anlayışınız için teşekkürler bizim için çok önemlidir.

Gelecek ve güzel günler için teşekkürler. [İpuçları]:reçine elmas yenmez, yutkunma gibi kazaları önlemek için çocukların oynamasına izin vermeyin.

Etiketler: Elmas Çapraz Dikiş Boyama, Ucuz Elmas Resim Çapraz Dikiş, 5D diy elmas Boya Çapraz Dikiş kitleri Elmas Nakış hala Çiçek mum taş resim Mozaik ev dekor yaşam.

Bir değerlendirme yazın

5D diy elmas Boya Çapraz Dikiş kitleri Elmas Nakış hala Çiçek mum taş resim Mozaik ev dekor yaşam

5D diy elmas Boya Çapraz Dikiş kitleri Elmas Nakış hala Çiçek mum taş resim Mozaik ev dekor yaşam

Renk Kutusu / Çantası Boyutu: diğer boyutları istiyorsanız,lütfen bize ulaşın,değişikliği yapabiliriz Tam matkap elmas Ambalaj marka adı : KAMY Yİ Porduct adı: Yeni nesil DİY elmas boya Elmas türü: 1:Nedeniyle ölçüm sınırı, gerçek boyutu kesinlikle 2cm daha az bazı

İlgili ürünler