Yeni Reduced price! IBM uyumlu 1000 BASE-SX,1.25 G SFP alıcı-verici,550 850nm, optik modülü,LC konnektör,BİRE bir,SEBEPLE,GLC-SX-MM/lot 10 adet Daha büyük görüntüle

IBM uyumlu 1000 BASE-SX,1.25 G SFP alıcı-verici,550 850nm, optik modülü,LC konnektör,BİRE bir,SEBEPLE,GLC-SX-MM/lot 10 adet

1 121.69TL

-4 %

1 180.71TL

Yeni ürün

Paket Ağırlık 1.9kg (4.19lb.)
Ünite Tipi (10 adet/lot)lot
Paket Boyutu 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
Model Numarası SFP-GE-SX
Marka Adı Opmedia
Uyumlu IBM

1.25 Gb/ekipmanları Duplex LC Konnektör Ve ŞİRKETLERİN Fonksiyonu ile 850nm Çoklu Mod 550 ADET Telsiz,IBM ile uyumlu s

Ürün Özellikleri

1.25 GB/G GB operasyon veri oranı

550 iletim için 850nm VCSEL lazer ve PIN fotoğraf Dedektör

Sıcak-takılabilir ADET ayak izi duplex LC konnektör Arayüzü

Sınıf 1 FDA ve İEC60825-1 Lazer Güvenlik Uyumlu

ADET MSA ile uyumlu

Uyumlu SFF-8472

+3.3 V tek güç kaynağı

Ortalama Çıkış Gücü:-9.5~ -3dBm

Alıcı Hassasiyeti:-17dBm

Uygulamalar

Fiber Kanal Bağlantıları

Ethernet Bağlantılar

Hızlı Ethernet Bağlantılar

ADET ileticileri guarante diğer Optik Bağlantılar tasarlanmış ekipmanları ile %100 Uyumlu ve İşlevsel. FABRİKA SERTİFİKALARIMIZ

AMBALAJ

Bu alıcı için,10~20pcs için kağıt Ürün için beyaz kutu ve antistaic kutusu var

İpuçlarını dikkatle okuyun

NAKLİYE

1. Tüm dünya ülkelerine mal gemi.

Amerika Birleşik Devletleri Epacket ile ücretsiz kargo sağlıyoruz 1.1,paketleri 2000gram daha az olmalıdır,teslim süresi 7-20 günde olur.eğer paketin değeri USD200 fazla ise, vergi tahsil edilecek.

Braizil için 60~90 Günlük olacak hariç 1.2 Çin Post Air Mail de ücretsiz kargo Kayıtlı,paketleri 2000gram daha az olmalıdır, Bu nakliye yolu dünyadaki belli başlı tüm ülkeler için teslim edebilir,normalde teslimat süresi 16~35days var.

DHL, EMS, FedEx, UPS,TNT gibi 1.3 uluslararası Express isteğiniz üzerine isteğe bağlıdır,maliyet alıcı hesap olacak.Navlun kaydetmek için farklı konuma göre en iyi nakliye yolu bulmaya çalışacağız. Nakliye maliyeti hesaplanır ve parsel ağırlık ve boyutuna göre belirlenir.

2. Tüm harçlar ve vergiler alıcıya aittir.

3. Sorunsuz ürün almak için ödeme yaptıktan sonra hedef adres ve telefon numaranızı onaylayın. Teşekkürler!

4. Eğer bir nakliye istek varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, ve sizi karşılamak için mutlu olurdu.

5. Braizil müşteriler için,lütfen KDV numarasını Sipariş Bilgileri,Sipariş eğer KDV numaranız yoksa gecikebilir vardır.

5. Toplu Alıcı Teklif vermeden Önce lütfen bizimle İrtibata geçiniz.

GARANTİ

Tüm reklamı optik vericiler yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzeme kullanımı söz veriyoruz. Tüm optik alıcı fonksiyonel test ve yaşlanma testi geçti. Sevk tarihinden itibaren tüm optik alıcı için 3 yıl garanti veriyoruz.

İade Ve Geri Ödeme

Eğer satın aldığınız ürün(ler) ile memnun değilseniz,öğeleri geri gönderildiğinde size iade edeceğiz.Öğeler orijinal durumda iade edilmişse, tam bir geri ödeme vereceğiz.

BİZ KAYNAĞI ne

Uyumlu optik alıcı-verici modülleri, her türlü MUHAFAZA, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BİDİ,OPTİK,DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri de dahil olmak üzere tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz Cisco, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, satış, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Aynı, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel, Huawei,vb ile uyumludur.

Etiketler: adet alıcı-verici, optik modül, lc konnektör, Ucuz adet alıcı-verici, Yüksek Kaliteli optik modülü, Çin lc bağlayıcı Tedarikçileri.

Bir değerlendirme yazın

IBM uyumlu 1000 BASE-SX,1.25 G SFP alıcı-verici,550 850nm, optik modülü,LC konnektör,BİRE bir,SEBEPLE,GLC-SX-MM/lot 10 adet

IBM uyumlu 1000 BASE-SX,1.25 G SFP alıcı-verici,550 850nm, optik modülü,LC konnektör,BİRE bir,SEBEPLE,GLC-SX-MM/lot 10 adet

1.25 Gb/ekipmanları Duplex LC Konnektör Ve ŞİRKETLERİN Fonksiyonu ile 850nm Çoklu Mod 550 ADET Telsiz,IBM ile uyumlu s Ürün Özellikleri 1.25 GB/G GB operasyon veri oranı 550 iletim için 850nm VCSEL lazer ve PIN fotoğraf Dedektör Sıcak-takılabilir ADET

İlgili ürünler