Yeni Reduced price! SEGA Dreamcast İçin VGA Yüksek Çözünürlüklü Kablo RCA Ses Adaptörü HD Kutu PAL NTSC Daha büyük görüntüle

SEGA Dreamcast İçin VGA Yüksek Çözünürlüklü Kablo RCA Ses Adaptörü HD Kutu PAL NTSC

121.84TL

Yeni ürün

Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.164kg (0.36lb.)
uzunluğu <=0.5m
Bağlayıcı B HDMI
Cinsiyet Erkek-Kadın
Yazın HDMI Kabloları
Özellik Yok
Bağlayıcı Bir HDMI
Marka Adı Fasdga

Fiş altın kaplamalı kontaklar güçlü iletkenlik,etkili bir veri iletim kaybını azaltmak ve reeor sinyal kaçının. Bu connductor kalaylı bakır benimser,Üç Renkli sighal satırları tek tek yapı korumalı,interfernce reduvr ve emin olun veri iletimi yüksek hızlı olun. Tel dış tabakası Kalkan alüminyum folyo ve yüksek yoğunluklu kalaylı bakır örgü yapılır. Buna ek olarak,bu Tel için cihazı özel bir radyo frekans kesme Ekle,EMI / RFI elektromanyetik girişim izole etmek,uygulamak çeşitli film ve TV ortamda optimum netlik etkisini sağlamak. NOT: SEGA VGA kablosunun bir açılış disketi için uygun değildir, aksi takdirde Siyah ekran olacak.Fiş altın kaplamalı kontaklar güçlü iletkenlik,etkili bir veri iletim kaybını azaltmak ve reeor sinyal kaçının.

Bu connductor kalaylı bakır benimser,Üç Renkli sighal satırları tek tek yapı korumalı,interfernce reduvr ve emin olun veri iletimi yüksek hızlı olun.

Tel dış tabakası Kalkan alüminyum folyo ve yüksek yoğunluklu kalaylı bakır örgü yapılır.

Buna ek olarak,bu Tel için cihazı özel bir radyo frekans kesme Ekle,EMI / RFI elektromanyetik girişim izole etmek,uygulamak çeşitli film ve TV ortamda optimum netlik etkisini sağlamak.

NOT: SEGA VGA kablosunun bir açılış disketi için uygun değildir, aksi takdirde Siyah ekran olacak.

Renk: Ağırlıklı Olarak Siyah

Malzeme: PVC

1.8 m boyut: Kablo uzunluğu.3.3 adaptör cm*5.2 cm*1.6 cm

Ağırlık: 172g

Oturması için: TV,DC playgame,monitör,vb.

Paket İçeriği:

1 adet kablo

1 adet VGA adaptörü

1 adet 3.5 kulaklık adaptörü

Not: Işık çekim ve farklı görüntüler gerçek biraz farklı resimde maddenin rengi neden olabilir. Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Etiketler: PAL NTSC, kablo rca, rca rca kablo, Ucuz pal ntsc, Yüksek Kaliteli kablo rca, Çin rca rca kablo Tedarikçileri.

Bir değerlendirme yazın

SEGA Dreamcast İçin VGA Yüksek Çözünürlüklü Kablo RCA Ses Adaptörü HD Kutu PAL NTSC

SEGA Dreamcast İçin VGA Yüksek Çözünürlüklü Kablo RCA Ses Adaptörü HD Kutu PAL NTSC

Fiş altın kaplamalı kontaklar güçlü iletkenlik,etkili bir veri iletim kaybını azaltmak ve reeor sinyal kaçının. Bu connductor kalaylı bakır benimser,Üç Renkli sighal satırları tek tek yapı korumalı,interfernce reduvr ve emin olun veri iletimi yüksek hızlı olun. Tel dış tabakası