Yeni Reduced price! Arduino AVR PIC İçin KY-040 Döner Kodlayıcı kod Çözücü Modülü Daha büyük görüntüle

Arduino AVR PIC İçin KY-040 Döner Kodlayıcı kod Çözücü Modülü

7.14TL

Yeni ürün

Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.06kg (0.13lb.)
Paket Boyutu 19cm x 15cm x 1cm (7.48in x 5.91in x 0.39in)
Marka Adı AT Satın
Durumu YENİ
Yazın Voltaj Regülatörü

Sevgili arkadaşım,

özel servisine başvurun için perakende ve toptan hoş geldiniz kabul ediyoruz, dikkatle sizin için en rekabetçi fiyat hesaplamak, teşekkür ederiz. Döner kodlayıcı döndürerek açıklama olumlu yönde ve ters yönde çıkış darbe frekansı dönüşü sırasında sayılır, dönme sayıları sınırlı değildir hangi tür döner potansiyometre sayacı, aksine olabilir. Döner kodlayıcı üzerindeki düğmeler ile 0'dan saymaya başlar ilk durumuna Sıfırla olabilir. Nasıl çalışır: artımlı kodlayıcı döner darbe sinyali bir deplasman dijital döner sensörler bir dizi dönüştürülür. Bu darbeler açısal yer değiştirme kontrol etmek için kullanılır. Fotoelektrik tarama prensibi kullanarak Eltra açısal yerdeğiştirme kodlayıcı dönüşüm. Işık yayan pencere alternatif sistem okuma ve pencere yüzeyinde alınması üzerine kod disk için kızılötesi ışık kaynağı dikey ışınlama ışık olurken olarak dönen (kod tekerlek) radyal indeksleme plaka ibaret değildir. Alıcı aynı kod disk pencere genişliği olan bir kırınım ızgara ile kaplıdır. Alıcının iş disk ortaya çıkan değişiklikler dönüşünü hissetmek, ve elektrik değişiklikleri ilgili içine ışık değişikliği. O zaman düşük seviye sinyalleri daha yüksek bir seviyede, ve elektronik devreler tarafından işlenmiş olması gereken hiçbir girişim Kare darbe üretir. Okuma sistemleri genellikle bir diferansiyel biçimde, aynı işe ama 180 derece farklı iki dalga faz farkı çıkış sinyal kalitesi ve istikrarı artırmak için sinyal göre. Okuduktan sonra temeli üzerinde oluşmuş,böylece girişim ortadan kaldırılması her iki sinyal arasındaki farktır.

Etiketler: modül gsm, modül programlama, modül çıkış, Ucuz modül gsm, Yüksek Kalite modülü programlama, Çin modül çıkış Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Arduino AVR PIC İçin KY-040 Döner Kodlayıcı kod Çözücü Modülü

Arduino AVR PIC İçin KY-040 Döner Kodlayıcı kod Çözücü Modülü

Sevgili arkadaşım, özel servisine başvurun için perakende ve toptan hoş geldiniz kabul ediyoruz, dikkatle sizin için en rekabetçi fiyat hesaplamak, teşekkür ederiz. Döner kodlayıcı döndürerek açıklama olumlu yönde ve ters yönde çıkış darbe frekansı dönüşü sırasında

İlgili ürünler