Yeni Reduced price! 100 AMP SCR kaynakçı akım trafo nokta nokta Kaynak Makinesi kontrol paneli zaman ayarlı zaman rölesi Daha büyük görüntüle

100 AMP SCR kaynakçı akım trafo nokta nokta Kaynak Makinesi kontrol paneli zaman ayarlı zaman rölesi

134.77TL

Yeni ürün

Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 2cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
Anma Görev Döngüsü 60%
Model Numarası (G)PCB-SPOT100A
Kullanımı Nokta kaynak makinesi DİY
Boyutlar 77mm*50mm

Nokta kaynak zamanı ve akım kontrol paneli mevcut 100 AMP SCR zamanlama

Punta kaynak makinesi kontrol paneli bağımsız DİY veya basit direnç kaynağı için geliştirilen bir denetleyicisi. Silikon prensibi tetikleme kaynağı amacına ulaşmak için zaman ve geçerli ayarlamak için kabul edilir faz kayması kontrol etti. 1. Bu kumanda ana özellikleri: kullanımı STM8 endüstriyel mikroişlemci kontrol merkezi. 2: güçlü ve zayıf Opto elektronik kavrama izolasyon, güvenli çalışma ile elektrik. 3: güç hattı ve ayak geçiş hattı vida ücretsiz hızlı bağlantı terminali benimser, daha uygun ve güvenilir. 4: giriş zamanı, 5 güvenilir giriş uygun sağlamak için yüksek hassasiyetli tek potansiyometre kullanarak akım-board güç kaynağı, devlet, ayak, tetik göstergesi, çalışma durumunu açıkça görülebilir. SCR faz kayması doğruluğundan emin olmak için güvenilir bir sıfır geçiş algılama devresi 6: tasarım. 7: denetleyici 40A-100 AMP scr ile uyumludur. 9: Ayarlanabilir spot başka bir ihtiyacı Varsa -100 %0,02 akım aralığı-1'ler, mevcut 40% kaynak zamanı ve spot kaynak, özelleştirebilirsiniz. Her bebek tam devreye geçiyor, herkese verilen resimler hata ayıklama, garanti ediyoruz.

Not:

Kurul 9 V trafo güç kaynağı ihtiyacı var, kendi güç kaynağı istikrarsızlık hayal güçleri ile birkaç arkadaşız. 9 V güç transformatörü kullanımı bu nedenle, dükkancı şiddetle önerilir. Diğer güç kaynağı sorunları kullanımından sorumlu değiliz.

DİY fotolar:

Etiketler: Nokta Kaynak, nokta kaynak makinesi, kaynak spot, Ucuz nokta kaynak, Yüksek Kalite nokta kaynak makinesi, Çin kaynak spot Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

100 AMP SCR kaynakçı akım trafo nokta nokta Kaynak Makinesi kontrol paneli zaman ayarlı zaman rölesi

100 AMP SCR kaynakçı akım trafo nokta nokta Kaynak Makinesi kontrol paneli zaman ayarlı zaman rölesi

Nokta kaynak zamanı ve akım kontrol paneli mevcut 100 AMP SCR zamanlama Punta kaynak makinesi kontrol paneli bağımsız DİY veya basit direnç kaynağı için geliştirilen bir denetleyicisi. Silikon prensibi tetikleme kaynağı amacına ulaşmak için zaman ve geçerli ayarlamak için

İlgili ürünler