Yeni Reduced price! E-A4 boyutunda Seviyesini - Hile, kart sihirli,sihirli hileler,sahne,zar,hile,komedi,zihinsel büyü Daha büyük görüntüle

E-A4 boyutunda Seviyesini - Hile, kart sihirli,sihirli hileler,sahne,zar,hile,komedi,zihinsel büyü

148.89TL

-6 %

160.07TL

Yeni ürün

Paket Boyutu 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
Paket Ağırlık 0.401kg (0.88lb.)
Ünite Tipi parça
Cinsiyet Unisex
Malzeme Plastik
Marka Adı doo-italyanlardan
Yazın Kartı
Yaş Aralığı Yetişkinler
Özellikleri Dvd İle Yapmak Kolaydır

Seviyesini - Julien Arlandis Madde Adı: E-

Etkisi:

Sadece tek bir numara daha, E-SEVİYESİNİ en iyisini isteyen profesyoneller için yardımcı bir cihazdır.

Yakın, salon veya sahne için SEVİYESİNİ E-kullanacaksınız.

Etkisi:

Seyirci önünde E-SEVİYESİNİ tablet üzerinde bir işaretleyici farklı ESP sembollerle çizmek.

Sonra sembollerinden biri veya daha fazla seçmek için onlara bir sor.

Bir kez seçim yapılır, seçilmiş olan simgeleri silmek.

Hiçbir manipülasyon tam ışık ile ve hiç bir şey saklamıyor ve kalan semboller seçti çok iyilerine silmek için seyirci davet ettin.

Bunun imkansız olduğunu bulacak! Semboller silinemez!

Bu nasıl mümkün olabilir?

Şeffaf tabletin diğer tarafta parmaklarını ovmak ona, böylece kalan sembolleri silme davet ediyoruz. SİHİRLİ!!!!

Nasıl bir soru şeffaf tablet geçerek seçilen semboller var????

Tablet tamamen examinable bu imkansız bir gizem vermiş.

Sadece okuduğunuz etkisi kolayca bu tablet ile yapılan birçok sadece biridir.

Her yerde tablet biçimlendirilmiş bu A4 getirebilir misiniz. Bütün rutin sırasında hiçbir güçler vardır. Rutinleri kartları, çizimler, semboller, harfler, rakamlar, vb. ile sonsuz kişiselleştirilebilen vardır. Prensip kullanılan, bildiğimiz kadarıyla, hiç bir sihir numarası kullanılmıştır. Hiçbir manipülasyon, hiçbir kimyasal, hiçbir özel mürekkep. İnanmak zor olsa da, açıkça seyirci önünde yazmak ve sadece seçim veya seçimler tablet geçmesi. Tam teslim: özel olarak üretilen tablet, DVD, işaretleyici, silgi ve hile.

1 alıcı Okuma için: Ürünleri Wa rnı ng. Açıklaması vide o için Sipariş edildiğinde öğeleri isteyin. 2. Ürün nakliye uzmanı ny gemi için izin vermez, çünkü Pil içermez. 3. Magic trick mestery var, değil aldığınız hile görüntülendi. Video için önce sorabilirsiniz orderd

Shipme nt:

1. Yo u ya da bir der yeri geldiğinde, kargo ücreti dahil sipariş için nakliye yöntemi ve ödeme seçiniz. (En öğeleri ücretsiz nakliye, hiç bu tür bir nakliye ücreti ödemek gerekir). Ödeme tamamlandıktan sonra 2 gün içinde öğeleri göndereceğiz.

2. Hızlı ürün kontrol ne kadar etkileyebilecek tek tek ülkelerde kere, gümrük farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderiler teslim süresi garanti etmiyoruz.

3. Alıcılar tüm ek gümrük ücretleri, komisyonculuk ücreti, harçları ve vergileri ülke içine ithalat için sorumlu olduğunu unutmayın. Bu ek ücretler teslimat zaman toplanabilir.

4. Reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir. Nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur.

Tarihine ent:

İstediğiniz herhangi bir ödeme kabul ediyoruz, kullanmak diğer ödeme istediğiniz zaman ilk bize ulaşabilirsiniz.

Verir:

Müşterilerimize yapabileceğimizin en iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

1. Eğer herhangi bir hasar ya da kayıp olmadan herhangi bir nedenle öğeleri aldıktan 3 gün içinde iade ederseniz iade ederiz. Ve alıcı iade nakliye ücretleri için sorumlu olmalıdır.

2. Tüm hile programı gözden geçirdikten sonra kendimiz tek tek tarafından kontrol, bu yüzden herhangi bir sorun varsa, lütfen bize (fotoğraf veya video) herhangi bir ispat ederse, olacak, sizin için yeni hile gönderir gönder. (çoğu zaman hile sorun değil alıcı Nasıl Çalınır bilmiyorum)

Görüşleri Ve Tartışmaları:

1. Herhangi bir sorun, lütfen bize ulaşın, aldığınız eşyalar sizin için slove, açık anlaşmazlık yapacak.

2. Dürüst ve doğrudan geri bildirim ve derecelendirme bizim için çok önemlidir. Dürüst ve yardımsever gösterir, ve burada Alibaba uygun sıralama kurmaya yardımcı olur.

3. Çok ciddi şikayetler ve anlaşmazlıklar alır ve görüşlerinizi paylaştığınız önce makul şikayetinizi çözmek için her türlü eylemi yapacağız.

Etiketler: Sihirli Hileler, Kart numarası, zihinsel büyü, Ucuz sihirli hileler, Yüksek Kaliteli kart numarası, Çin zihinsel sihirli Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

E-A4 boyutunda Seviyesini - Hile, kart sihirli,sihirli hileler,sahne,zar,hile,komedi,zihinsel büyü

E-A4 boyutunda Seviyesini - Hile, kart sihirli,sihirli hileler,sahne,zar,hile,komedi,zihinsel büyü

Seviyesini - Julien Arlandis Madde Adı: E- Etkisi: Sadece tek bir numara daha, E-SEVİYESİNİ en iyisini isteyen profesyoneller için yardımcı bir cihazdır. Yakın, salon veya sahne için SEVİYESİNİ E-kullanacaksınız. Etkisi: Seyirci önünde E-SEVİYESİNİ

İlgili ürünler